Main menu

Ankara Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatın ne kadar deneyim ve özen istediğinin farkındayız. Bu yüzden 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olduğumuz Ankara nakliyat sektöründeki tüm müşterilerimizin %100 memnuniyet duyacağı çalışmalara imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Deneyimin son derece önemli olduğu nakliyat sektöründe Aksoy Nakliyat ailesinden daha iyi hizmet alacağınız bir firma bulmanız son derece zor.

Ankara NakliyatEvden eve nakliyat alanında müşterileri memnun etmek her ne kadar zor olsa da, ekip arkadaşlarımızın profesyonelliği ve deneyimi sayesinde bu zorluğun üstesinden gelmekteyiz.  Peki neden kaliteli hizmet almak için firmamızı tercih etmelisiniz? 

Aksoy Nakliyat ve Avantajları

•Diğer pek çok firmanın aksine son derece özenle gerçekleştirdiğimiz nakliyat işlerinde öncelikle telefonla irtibata geçtiğiniz takdirde yerinde eşya tespiti yapmak üzere ekip arkadaşlarımızı ilgili adrese gönderiyoruz.

•Personelimiz, eşyaların miktarına göre kullanılacak araç büyüklüğünü belirliyor. Aynı zamanda eşyaların yüklenmesi ve yeni eve boşaltılması da firmamız yetkililerinin sorumluluğu altındadır.

•Ek olarak mobilyalarınızın demonde ve monte işlemleri de yine firmamız tarafından yapılmaktadır.  Benzer şekilde evdeki beyaz eşyaların ambalajlanması, kutulara yerleştirilmesi, nakliye aracına zarar görmeyecek ve hareket etmeyecekleri şekilde yerleştirilmeleri de ekip arkadaşlarımız tarafından özenle gerçekleştirilmektedir.

•Ayrıca kırılma ihtimali olan eşyalar da özel olarak ambalajlanır ve paketlenir. 

•Son olarak da tüm eşyalar yeni eve dilediğiniz şekilde yerleştirilir.

Yapmanız gereken tek şey, firmamızı arayarak bizimle iletişime geçmek. Evden eve nakliyat Ankara içinde ne kadar zor ve özveri isteyen bir alan bildiğimiz için, bu konudaki güveninizi boşa çıkarmayacağımıza emin olabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliye


Profesyonel, Güvenli ve Sigortalı Taşıma

Depolama Hizmeti


En Güvenli ve En Temiz Depolama Hizmeti Sağlıyoruz

Ofis Büro Nakliye


İş Yerinizin Önemini Çok İyi Biliyoruz

İlden İle Nakliye


Profesyonel, Güvenli ve Sigortalı Nakliyat