Main menu

Evden eve nakliyat çok önemli bir iştir ve tecrübe gerektirir. Bizim tecrübemiz referanslarımızla doğru orantılı. Ankara gibi büyük bir şehirde karınca gibi çalışarak en önem verdiğiniz eşyalarınızı taşıyoruz. Genel olarak maaşınızdan arttırarak aldığınız bir televizyon, zorluklar çekerek alınan bilgisayar, her ay taksit taksit ödediğiniz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, neredeyse 10 yılda bir alınan ve çok para harcanan yatak odası takımı, oturma odası takımı, gardrop, masa, sandalye, mutfak araç ve gereçleri. Bunların tek bir çizik bile almadan özenle paketleyip sizin yönlendirmelerinizle dikkatle taşıyoruz. Biz sizin en küçük bardağınızı bile özenle ve dikkatle taşıyoruz.

Biz eşyanızı kendi eşyamız gibi koruyoruz. En küçük çizik, kırık ve parçalanmayı sigorta ve garanti altına alıp ayrı bir koruma altına alıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Evden eve nakliyatın ne kadar deneyim ve özen istediğinin farkındayız. Bu yüzden 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olduğumuz Ankara nakliyat sektöründeki tüm müşterilerimizin %100 memnuniyet duyacağı çalışmalara imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Deneyimin son derece önemli olduğu nakliyat sektöründe Aksoy Nakliyat ailesinden daha iyi hizmet alacağınız bir firma bulmanız son derece zor.

Ankara NakliyatEvden eve nakliyat alanında müşterileri memnun etmek her ne kadar zor olsa da, ekip arkadaşlarımızın profesyonelliği ve deneyimi sayesinde bu zorluğun üstesinden gelmekteyiz.  Peki neden kaliteli hizmet almak için firmamızı tercih etmelisiniz? 

Aksoy Nakliyat ve Avantajları

•Diğer pek çok firmanın aksine son derece özenle gerçekleştirdiğimiz nakliyat işlerinde öncelikle telefonla irtibata geçtiğiniz takdirde yerinde eşya tespiti yapmak üzere ekip arkadaşlarımızı ilgili adrese gönderiyoruz.

•Personelimiz, eşyaların miktarına göre kullanılacak araç büyüklüğünü belirliyor. Aynı zamanda eşyaların yüklenmesi ve yeni eve boşaltılması da firmamız yetkililerinin sorumluluğu altındadır.

•Ek olarak mobilyalarınızın demonde ve monte işlemleri de yine firmamız tarafından yapılmaktadır.  Benzer şekilde evdeki beyaz eşyaların ambalajlanması, kutulara yerleştirilmesi, nakliye aracına zarar görmeyecek ve hareket etmeyecekleri şekilde yerleştirilmeleri de ekip arkadaşlarımız tarafından özenle gerçekleştirilmektedir.

•Ayrıca kırılma ihtimali olan eşyalar da özel olarak ambalajlanır ve paketlenir. 

•Son olarak da tüm eşyalar yeni eve dilediğiniz şekilde yerleştirilir.

Yapmanız gereken tek şey, firmamızı arayarak bizimle iletişime geçmek. Evden eve nakliyat Ankara içinde ne kadar zor ve özveri isteyen bir alan bildiğimiz için, bu konudaki güveninizi boşa çıkarmayacağımıza emin olabilirsiniz.

 

Daha önce de bahsedildiği gibi taşınma işlemi öncesinde, sırasında ve sonrasında müşterinin eyleme yönelik herhangi bir şey yapmasına gerek yoktur. Önceden müşteriler evdeki eşyaları yerlerinden sökme, istifleme, paketleme, taşımayı gerçekleştirecek personeli bulma, taşınma aşamasını kontrole etme gibi adımları bizzat yapar ve yönlendirirlerdi. Ancak şimdi tüm bu işlemleri zaten firmamız vermektedir. Bize sadece tarih ve yer bildirilmesi gerekmektedir.

Ancak yine de müşterilerin yapması gereken ufak tefek işlemlerden bahsetmek gerekirse;

1-Taşınma işleminin zamanını belirlemek,
2-Nakliye firması hakkında piyasa araştırması yapmak,
3- Nakliye firmasını belirlemek,
4- Taşınacak eşyaları belirlemek, taşınmayacak eşyaları personele belirtmek
5- Nakliyenin sorunsuz bir şekilde gerçekleşeceğine emin olmak,
6- Yeni mekanda hazır beklemek,
7- Yerleştirilecek eşyaların konumlarını belirlemek,
8- Yeni eşyaların montajını yönetmek,
9- Eşyaların sorunsuz ve hasarsız bir şekilde yerleştirildiğini kontrol etmek,
10- Nakliye işleminin sorunsuz olarak bittiğinden emin olmak.

Görüldüğü üzere müşteriler süreç boyunca sadece organizasyon ve kontrol işlemlerinde yardımcı olmaktadır. Geri kalan tüm fiziksel ve eylemsel işler için gerekli olan her şeyi firmamız ziyadesiyle karşılamaktadır.

Evden Eve Nakliye


Profesyonel, Güvenli ve Sigortalı Taşıma

Depolama Hizmeti


En Güvenli ve En Temiz Depolama Hizmeti Sağlıyoruz

Ofis Büro Nakliye


İş Yerinizin Önemini Çok İyi Biliyoruz

İlden İle Nakliye


Profesyonel, Güvenli ve Sigortalı Nakliyat