Main menu

Hakkımızda

Aksoy Nakliyat olarak tek amacımız sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve çok büyük olan bu sektörde yerimizi sağlamlaştırmak. Aksoy Nakliyat olarak önem verdiğimiz konulardan biri sizlerin eski evinizdeki rahatlığı hiç kaybetmeden yeni evinizde hissedebilmenizdir.

Asansörlü nakliye, marangozlu, sigortalı, garantili, özel paketleme, değerli eşya taşıması yaptığımız işlerden birkaçı.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Evden eve nakliyat sektörünün büyümesiyle birlikte dikkatler bu sektörde toplanmıştır. Başta İstanbul, İzmir, Ankara nakliyat olmak üzere birçok büyükşehirde nakliyat sektörü giderek canlanmış, bununla birlikte özellikle yaz aylarında tatilcilerin ve tayincilerin yoğun olarak yaşadığı farklı ve komşu şehirlerde de temsilcilikleri açılmıştır. Rekabet ortamının en yoğun olarak yaşandığı sektörlerden birisi olan bu sektör, gün geçtikçe daha da büyümeye devem etmektedir.

Hizmete ulaşmanın kolaylığı ve taşınma işleminin çok daha kolay olduğu bu sektörün bilinirliliği her geçen artmaktadır. Bu hizmeti veren kurum ve personele sadece taşınma işleminin yapılacağı adreslerin ve tarihlerin verilmesi yeterli gelmektedir. Geri kalan tüm işlemler personel tarafından gerçekleştirilmekte olup, bu esnada müşteri de günlük işlerini takip edebilir.

Çok kolay ve ekonomik olan bu hizmetle artık taşınma bir yük olmaktan çıkıp profesyonel bir eylem halini almıştır.

Evden Eve Nakliye


Profesyonel, Güvenli ve Sigortalı Taşıma

Depolama Hizmeti


En Güvenli ve En Temiz Depolama Hizmeti Sağlıyoruz

Ofis Büro Nakliye


İş Yerinizin Önemini Çok İyi Biliyoruz

İlden İle Nakliye


Profesyonel, Güvenli ve Sigortalı Nakliyat